OZNÁMENÍ 11. 6. 2017/Slavnost Nejsvětější Trojice

10.6. 2017 Autor Ludmila Musilová Komentáře Komentáře (0) Kategorie Oznámení na neděli Hodnocení 0.00 Přečteno x133

obraz_Nejsvetejsi_Trojice_v_Dobrisi_HellichDnes v neděli 11. 6. bude v Dobříši v 9.00 poutní slavení Eucharistie, při níž patnáct dětí půjde poprvé ke svatému přijímání. Po skončení bohoslužby zveme všechny na „farní den\" do Pastoračního centra sv. Tomáše, kde můžeme společně oslavovat dnešní slavnost až do pozdních odpoledních hodin.
Od 19.00 pak zveme na benefiční koncert, který pořádá Sdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsvětější Trojice v Dobříši. Na programu jsou díla Antonína Dvořáka v podání Příbramské filharmonie a příbramských pěveckých sborů. Vstupné dobrovolné je určenou obnovu varhan.

V pondělí 12. 6. od 14.00 bude setkání pro seniorky a knihovna.

Ve středu 14. 6. od 18.00 bude slavení Eucharistie - v PCSvT.

Ve čtvrtek 15. 6. od 8.30 bude slavení Eucharistie v Domově seniorů v Dobříši. Od 15.00 zveme všechny děti na bohoslužbu slova na poděkování za uplynulý školní rok. Bohoslužba bude v Pastoračním centru sv. Tomáše, po ní budou hry na zahradě a opékaní buřtů. Od 16.00 bude modlitba matek - v PCSvT.

V pátek 16. 6. od 8.30 bude slavení Eucharistie ve Svatém Poli. Od 18.00 bude slavení Eucharistie v Dobříši v kostele.

V neděli 17. 6. budeme slavit Slavnost Těla a Krve Pána. Slavení Eucharistie bude v obcích jako obvykle - kromě Svatého Pole, kde bude bohoslužba slova. Sbírka v Dobříši bude na podporu obnovy varhan.

Přejeme požehnaný týden!