OZNÁMENÍ 4.6.2017/Slavnost Seslání Ducha Svatého

2.6. 2017 Autor Ludmila Musilová Komentáře Komentáře (0) Kategorie Oznámení na neděli Hodnocení 0.00 Přečteno x279

Dnes v neděli 4. 6. bude ve Svatém Poli bohoslužba slova, v ostatních obcích bude slavení Eucharistie jako obvykle.Od 15.30 bude setkání skupiny Manželé III - v PCSvT.
V pondělí 5. 6.
od 14.00 bude setkání pro seniorky a knihovna.
V úterý 6. 6. od 19.30 bude setkání pastorační rady - v PCSvT.
Ve středu 7. 6. od 14.15 bude náboženství pro 7. třídu - poslední setkání. Od 18.00 bude slavení Eucharistie - v PCSvT.
Ve čtvrtek 8. 6.
od 8.30 bude slavení Eucharistie v Domově seniorů v Dobříši. Od 14.00 bude svátost smíření pro děti, které se připravují na první svaté přijímání. Ostatní děti, které již přistupují k těmto svátostem, budou mít příležitost ke svátosti smíření od 15.00 hodin. Náboženství pro 3., 4. a 5. třídu již nebude. Ostatní klubíčka budou mít svoje poslední setkání.
Od 16.00 bude modlitba matek - v PCSvT.
Od 18.00 bude slavení Eucharistie v Rosovicích.

V pátek 9. 6. od 18.00 bude slavení Eucharistie v Dobříši v kostele. Po jejím skončení zveme na Noc kostelů - s ochutnávkou mešního vína, koncertem chrámového sboru Codex Temporis z Příbrami a s dalším zajímavým programem.

V neděli 11. 6. je slavnost Nejsvětější Trojice.V Dobříši bude od 9.00 poutní slavení Eucharistie, při níž patnáct dětí půjde poprvé ke svatému přijímání.

Po skončení bohoslužby zveme všechny na „Farní den" - společnou celodenní oslavu. Prosíme, aby každý přinesl něco dobrého na společný oběd, který bude formou švédského stolu.
Farní den bude zakončen benefičním koncertem, který pořádá Sdružení pro obnovu varhan. Koncert se koná od 19.00 v kostele Nejsvětější Trojice v Dobříši a na programu jsou díla Antonína Dvořáka v podání Příbramské filharmonie
a příbramských pěveckých sborů. Vstupné je dobrovolné.

Výhledově: Upozorňujeme, že odpoledne pro děti s bohoslužbou slova bude
ve čtvrtek 15. 6. (tedy nikoli 22. 6., jak bylo původně plánováno).