OZNÁMENÍ 21. 5. 2017/6. neděle velikonoční

19.5. 2017 Autor Ludmila Musilová Komentáře Komentáře (0) Kategorie Oznámení na neděli Hodnocení 0.00 Přečteno x239

Dnes v neděli 21. 5. po skončení bohoslužby v Dobříši mají rodiče dětí, které se připravují na první svaté přijímání, krátkou informační schůzku v Pastoračním centru sv. Tomáše.
Od 15.00 bude setkání skupiny Manželé I - PCSvT.

V pondělí 22. 5. od 14.00 bude setkání pro seniorky a knihovna.

Ve středu 24. 5. od 18.00 bude slavení Eucharistie - v PCSvT.

Ve čtvrtek 25. 5. je slavnost Nanebevstoupení Pána. Slavení Eucharistie bude od 8.30 v Domově seniorů v Dobříši a
od 18.00 v kostele v Dobříši. (Večerní mše v Rosovicích ve čtvrtek výjimečně nebude.)
Klubíčka pro děti, náboženství a příprava na první svaté přijímání budou v tomto týdnu jako obvykle. Od 16.00 bude modlitba matek - v PCSvT.

V pátek 26. 5. od 18.00 bude slavení Eucharistie v Dobříši v kostele.
Od 19.00 bude setkání „spolča" - v PCSvT.

V neděli 28. 5. bude při nedělní Eucharistii v Dobříši udělen křest.
Po bohoslužbě v Dobříši srdečně zveme na agapé a na vernisáž výstavy VÝLETY, kterou připravil dětský výtvarný kroužek Barvička v PCSvT.
Od 15.00 bude setkání skupiny Odpadlíci - v PCSvT.

Prosíme o službu hlídání dobříšského kostela o sobotách: prosíme všechny, kteří by se mohli do této služby zapojit (nejen seniory), aby zvážili svoje možnosti a pokud třeba jen jednou mohou přijít, aby se zapsali do archu vzadu v kostele. Děkujeme.

Přejeme požehnaný týden!