OZNÁMENÍ 14. 5. 2017/5. neděle velikonoční

13.5. 2017 Autor Ludmila Musilová Komentáře Komentáře (0) Kategorie Oznámení na neděli Hodnocení 0.00 Přečteno x37

Dnes v neděli 14. 5. je sbírka určena na potřeby diecéze. Od 15.30 bude setkání skupiny Manželé II - v PCSvT.

V pondělí 15. 5. od 14.00 bude setkání pro seniorky a knihovna. Od 19.00 zveme do pastoračního centra na „Tajemství Xibalby" -  večer povídání s Danielem Hutňanem o zatopeném mayském podsvětí v Mexiku .

V úterý 16. 5. je svátek sv. Jana Nepomuckého, hlavního patrona Čech. Od 18.00 bude slavena Eucharistie - v Pastoračním centru sv. Tomáše.  Tento týden bude v úterý duchovní večer mužů - sraz je ve 20.00 u PCSvT.

Ve středu 17. 5. od 18.00 bude slavení Eucharistie - v PCSvT.

Ve čtvrtek 18. 5. od 8.30 bude slavení Eucharistie v Domově seniorů v Dobříši. Klubíčka pro děti, náboženství a příprava na první svaté přijímání budou v tomto týdnu jako obvykle. Od 16.00 bude modlitba matek - v PCSvT.

V pátek 19. 5. od 8.30 bude slavení Eucharistie ve Svatém Poli. Od 18.00 bude slavení Eucharistie - výjimečně v PCSvT. Od 19.00 bude mít „spolčo" modlitbu chval - v PCSvT.

V sobotu 20. 5. od 16 do 17 hodin se v rámci Dobříšských májových slavností koná „malý koncert" v kostele Nejsvětější Trojice v Dobříši. Skladby starých mistrů zahrají Slávek Vtípil (varhany) se svými dcerami Aničkou (housle) a Magdalenou (violoncello).

V neděli 21. 5. prosíme rodiče dětí, které se připravují na první svaté přijímání, aby přišli na krátkou informační schůzku do Pastoračního centra sv. Tomáše ihned po skončení mše v Dobříši (tj. cca v 10.00).

S letním obdobím bychom rádi nechávali otevřený kostel v Dobříši, zatím alespoň v sobotu.  Proto prosíme všechny, kteří by se mohli do této služby zapojit (nejen seniory), aby zvážili svoje možnosti a pokud třeba jen jednou mohou přijít, aby se zapsali do archu vzadu v kostele. Děkujeme.

Přejeme požehnaný týden!

Výhledově: 11. 6. koncert v zrcadlovém sále zámku Dobříš.