OZNÁMENÍ 23. 4. 2017/2. neděle velikonoční

21.4. 2017 Autor Ludmila Musilová Komentáře Komentáře (0) Kategorie Oznámení na neděli Hodnocení 0.00 Přečteno x71

Dnes 23. 4. od 15.00 bude setkání skupiny Odpadlíci.
Od 19.00 zveme na koncert Českých madrigalistů do zrcadlového sálu na zámku v Dobříši. Vstupné je dobrovolné a je určeno na podporu obnovy varhan v dobříšském kostele.

V pondělí 24. 4. od 14.00 bude setkání seniorek a knihovna - v PCSvT.

Ve středu 26. 4. od 18.00 bude slavení Eucharistie - v PCSvT.

Ve čtvrtek 27. 4. od 8.30 bude slavení Eucharistie v Domově seniorů.
Klubíčka pro děti, náboženství a příprava na první svaté přijímání budou v obvyklou dobu.
Od 16.00 bude modlitba matek - v PCSvT.

Od 18.00 bude slavení Eucharistie v Rosovicích.

V pátek 28. 5. od 18.00 bude slavení Eucharistie v kostele v Dobříši.  Večerní páteční mše bude v letním čase pravidelně v kostele.

Příští neděle 30. 4. je 3. neděle velikonoční. Bohoslužby budou jako obvykle.

Tento týden je poslední možnost přihlásit se na farní výlet, který bude v sobotu 13. května a je plánován do Chlumu sv. Maří a do zámku Bečov nad Teplou. Přihlašovat se můžete zapsáním do přihláškového archu vzadu v kostele nebo v PCSvT. Nezapomeňte, prosím, uvést telefonní kontakt a počet obědů.

Před prázdninami plánujeme duchovní obnovu pro naši farnost 2. - 4. června. Obnova bude probíhat v klášteře sester trapistek u Poličan. Cena je 1 000 Kč za osobu (za 2 noci včetně jídla). Pokud byste měli zájem, přihlaste se do 14. května. Po tomto datu budou místa nabídnuta mimofarním zájemcům.

Výhledově: Od 2. května zveme do pastoračního centra na výstavu  "Cesta kamene" dětské výtvarné dílny, kterou vede Zuzana Hutňanová.

Přejeme všem požehnaný čas velikonoční doby!