OZNÁMENÍ 29. 1. 2017/ 4. neděle v mezidobí

28.1. 2017 Autor Ludmila Musilová Komentáře Komentáře (0) Kategorie Oznámení na neděli Hodnocení 0.00 Přečteno x211

Sbírka v neděli 29. 1. v kostele v Dobříši je určena na zimní vytápění dobříšského kostela.

V pondělí 30. 1. od 14.00 bude setkání pro seniorky a knihovna - v Pastoračním centru sv. Tomáše v Dobříši.

Ve středu 1. 2. od 18.00 bude slavení Eucharistie - v PCSvT.

Ve čtvrtek  2. 2. je svátek Uvedení Páně do chrámu (Hromnice). Slavení Eucharistie bude dopoledne od 8.30 v Domově seniorů v Dobříši a od 18.00 v Rosovicích. (Na Dobříši večerní mše nebude.) Klubíčka a setkání pro děti budou jako obvykle. V 16.00 bude modlitba matek.

V pátek 3. 2. od 18.00 bude slavení Eucharistie - v Pastoračním centru sv. Tomáše.
Upozornění na změnu pátečních bohoslužeb: Od začátku února až do Velikonoc budou páteční bohoslužby v 18.00 bývat opět v Pastoračním centru sv. Tomáše. Bohoslužby ke slavnostem, které připadají na pracovní den, budou i nadále vždy v kostele.
V neděli 5. 2. od 15.30 bude setkání skupiny Manželé III - v PCSvT.

Pozvání na besedu: Příští úterý 7. února od 19.00 zveme na setkání s autorem knížky Exotem na této zemi /O Božím milosrdenství mezi námi/, se salesiánským knězem Ladislavem Heryánem. Beseda je spojena s autogramiádou. Knížka byla rychle rozebraná, ale v lednu byl dotisk a tento týden si ji můžete koupit u Markéty Španělové nebo v PCSvT (měla by přijít v úterý nebo ve středu).