OZNÁMENÍ 6. 3. 2016/4. neděle postní

4.3. 2016 Autor Ludmila Musilová Komentáře Komentáře (0) Kategorie Oznámení na neděli Hodnocení 0.00 Přečteno x715

Dnes v neděli 6. 3. budou bohoslužby jako obvykle. Dnešní sbírka je určena na Světové dny mládeže v Krakově.
Od 15.30 bude setkání skupiny Manželé III - v PCSvT.

V pondělí 7. 3. od 14.00 bude setkání pro seniorky s promítáním (pokračování - o životě sv. Pavla). Ve 20.00 bude modlitební setkání. V PCSvT

V úterý 8. 3. od 19.30 zveme do pastoračního centra na další přednášku cyklu ROK MILOSRDENSTVÍ, tentokrát bude hostem P. Stanislaw Góra. V PCSvT.

Ve středu 9. 3.  od 18.00 bude slavení Eucharistie - v PCSvT.

Ve čtvrtek  10. 3. od 8.30 bude slavení Eucharistie v Domově seniorů. Odpoledne budou klubíčka a setkání pro děti s tím, že nebudou klubíčka, které vede Irena Bláhová (ostatní klubíčka budou jako obvykle). V 16.00 bude modlitba matek.
Od 18.00 bude slavení Eucharistie v PCSvT. Výjimečně bude ve čtvrtek - místo pátku.

V pátek 11. 3. výjimečně nebude mše ani ve Svatém Poli, ani v Dobříši.

V neděli 13. 3. budou bohoslužby jako obvykle. Sbírka je určena na charitní činnost v arcidiecézi. Po bohoslužbě v Dobříši (cca v 10.15) zveme do Pastoračního centra sv. Tomáše na agapé a na vernisáž výstavy MAJ´SE MNOU KŘÍŽ/malba a keramika Zuzany Hutňanové. Odpoledne od 16.00 zveme na koncert STABAT MATER (Pergolesi) v podání chrámového sboru farnosti Starý Knín a jejich hostů. Koncert se bude konat v kostele Nejsvětější Trojice v Dobříši.

Přejeme dobře prožitý týden.

Cyklus Rok milosrdenství: 1. přednáška P. Karel Satoria.

2. přednáška: P. Stanislaw Góra
3. přednáška: s. Angelika Pintířová