OZNÁMENÍ 6. 12. 2015 / 2. neděle adventní

5.12. 2015 Autor Ludmila Musilová Komentáře Komentáře (0) Kategorie Oznámení na neděli Hodnocení 0.00 Přečteno x731

Dnes 6. 12.  Je druhá neděle adventní. Ve Svatém Poli bude dnes bohoslužba slova, v ostatních obcích bude slavení Eucharistie. Dnešní sbírka je určena na podporu teologického semináře.

Od 15.30 bude setkání skupiny Manželé III - v PCSvT.

V 17.00 zveme na adventní koncert do kostela Nejsvětější Trojice v Dobříši. Uslyšíte skladby J. S. Bacha, G. F. Händela a dalších pro housle, varhany a violoncello v podání Anny a Magdaleny Vtípilových a Alfreda Habermanna. Vstupné dobrovolné a je určeno na obnovu varhan.

V pondělí 7. 12. od 14.00 bude setkání pro seniorky  - s promítáním. Od 20.00 bude modlitební setkání.  - v Pastoračním centru sv. Tomáše.

V úterý 8. 12. je slavnost Panny Marie počaté bez poskvrny prvotního hříchu - slavení Eucharistie bude od 18.00 v kostele v Dobříši.

Ve středu 9. 12. v 18.00 bude slavení Eucharistie - v PCSvT.
Od 19.30 bude v rámci pravidelného diskusního setkání "Co vás zajímá?" (s P. Karlem Satoriou) tentokrát téma Advent a Vánoce. Srdečně všechny zveme.

Ve čtvrtek 10. 12. v 8.30 bude bohoslužba v Domově seniorů. Klubíčka a setkání pro děti budou jako obvykle. V 16.00 bude modlitba matek. Vše v PCSvT.

V pátek 11. 12 . ráno v 6.30 bude slavení Eucharistie se zpěvy rorátů - v kostele v Dobříši. (Večerní bohoslužba v Dobříši nebude).
V  8.30 bude slavení Eucharistie ve Svatém Poli.
V 19.00 bude setkání mládeže Okouni - v PCSvT.

V neděli 13. 12. je třetí neděle adventní. Vždy po bohoslužbě (ve všech obcích) možnost přispět na projekt "Andělíček pro tebe", který je určen na pomoc chudým dětem v Ekvádoru. Od 15.00 bude s beseda s P. Pavlem Budským, který představí projekt v pastoračním centru - s promítáním a s ochutnávkou ekvádorské kávy.

Od 17.00 zveme na adventní koncert do kostela v Dobříši. Zazní adventní zpěvy různých období v podání Dobříšského chrámového sboru a skladby v přednesu žáků ZUŠ Dobříš. Vstupné je dobrovolné a je určeno na obnovu varhan.

Výhledově: v sobotu 19. 12. dopoledne bude brigáda na předvánoční úklid kostela v Dobříši. Prosíme, rezervujte si tento den a přijďte pomoci.

V neděli 20. 12. od 17.00 zveme na předvánoční koncert smíšeného pěveckého sboru Codex Temporis.

Přejeme dobře prožitý adventní čas!

Přehled vánočních bohoslužeb ZDE.