OZNÁMENÍ 28. 6. 2015/13. neděle v mezidobí

26.6. 2015 Autor Ludmila Musilová Komentáře Komentáře (0) Kategorie Oznámení na neděli Hodnocení 0.00 Přečteno x765

V pondělí 29. 6. je slavnost sv. Petra a Pavla - Eucharistie bude slavena v 18.00 v kostele v Dobříši.
Od 14.00 bude setkání při čaji (pro seniorky) a knihovna,
od 20.00 bude modlitební setkání. - V Pastoračním centru sv. Tomáše.

V 19.30 zveme na ukončení výstavy KRAJINY NOVÉHO ZÉLANDU: autoři fotografií se podělí o zážitky z cest a promítnou další fotografie.

Ve středu 1. 7. v 18.00 bude slavení Eucharistie - v PCSvT. (Od 17.00 je příležitost ke svátosti smíření v PCSvT.)

V pátek 3. 7.  bohoslužby v naší farnosti výjimečně nebudou (z důvodu účasti P. Karla na jiné farní akci).

V neděli 5. 7. je slavnost sv. Cyrila a Metoděje. Ve Svatém Poli v 10.45 bude bohoslužba slova, v ostatních obcích bude slavení Eucharistie jako obvykle.

BOHOSLUŽBY O PRÁZDNINÁCH budou:  V neděli jako obvykle s výjimkou 26. 7., kdy bude poutní mše u kapličky
sv. Anny (na cestě do Rosovic) společná pro všechny obce. (V sobotu 25. 7. od 18.00 bude slavení Eucharistie s nedělní liturgií v kostele v Dobříši).
Ve všední den budou bohoslužby v Dobříši jako obvykle, v Rosovicích a ve Svatém Poli ranní páteční mše nebudou.

Případné výjimky budou uvedeny v nedělním oznámení
(je také zveřejněno na webových stránkách farnosti).

Během prázdnin chceme nechávat kostel v Dobříši otevřený. Je ale nutné zajistit hlídání kostela. Proto prosíme, kdybyste se mohli do této služby zapojit a zapsat se do archu vzadu v kostele (za lavicemi).

Zpráva o hospodaření za rok 2014.

Požehnaný čas prázdnin a dovolených přejí

P. Karel Satoria a jáhen Petr Váňa