OZNÁMENÍ 24.5. 2015/Slavnost Seslání Ducha svatého

22.5. 2015 Autor Ludmila Musilová Komentáře Komentáře (0) Kategorie Oznámení na neděli Hodnocení 0.00 Přečteno x784

Dnes v neděli 24. 5. od 15.00 bude setkání skupiny „Odpadlíci" - v PCSvT.

V pondělí 25. 5. od 14.00 bude setkání při čaji (pro seniorky) a knihovna, od 20.00 bude modlitební setkání. - V Pastoračním centru sv. Tomáše.

Ve středu 27. 5. od 14.30 bude první svátost smíření pro děti, které se také připravují  na první svaté přijímání.
V 18.00 bude slavení Eucharistie. - Vše v PCSvT.

Ve čtvrtek 28. 5. v 8.30 bude bohoslužba v Domově seniorů. Klubíčka a setkání pro děti budou jako obvykle.
Od 16.00 bude „modlitba matek" .   - Vše v PCSvT.

V pátek 29. 5. v 8.30 bude slavení Eucharistie ve Svatém Poli. Od 16.00 do 17.30 bude příležitost ke svátosti smíření - v PCSvT. V 18.00 bude slavení Eucharistie v Dobříši - výjimečně v kostele!

V pátek od 19.00 zveme všechny na Noc kostelů do kostela Nejsvětější Trojice v Dobříši. Během večera zazní koncert hudební skupiny Vrásky z lásky, dozvíte se různé zajímavosti o kostele a o jeho významu v různých etapách lidského života, uslyšíte zpěv chrámového sboru, budete si moci prohlédnout zblízka varhany a na závěr se můžete účastnit tiché meditace při svíčkách. (Konec večera je ve 22.00).

V neděli 31. 5. je slavnost Nejsvětější Trojice. V Dobříši bude při slavení Eucharistie také první svaté přijímání.

Výhledově:
v sobotu 13. června plánujeme farní výlet do Jablonného v Podještědí a na zámek Lemberk. Bližší informace jsou na plakátech. Zájemci se mohou zapsat do archu vzadu v kostele nebo se přihlásit v kanceláři farnosti.

UPOZORNĚNÍ - NOVÁ ČÍLA ÚČTŮ:
Od května 2015 jsou v platnosti nová čísla účtů pro všechny kostely naší farnosti. Najdete je na webových stránkách farnosti www.farnostdobris.cz a na nástěnkách.

Dobře prožitý týden přeje

P. Karel Satoria