OZNÁMENÍ 1. 2. 2015/ 4. neděle v mezidobí

30.1. 2015 Autor Ludmila Musilová Komentáře Komentáře (0) Kategorie Oznámení na neděli Hodnocení 0.00 Přečteno x784

Dnes od 15.30 bude setkání skupiny Manželé III - v PCSvT. Na toto setkání mohou přijít i další manželské páry, které hledají společenství.

V pondělí 2. 2. je svátek Uvedení Páně do chrámu. Slavení Eucharistie bude v 18.00 v kostele v Dobříši.
Od 14.00 bude setkání při čaji (pro seniorky) a farní knihovna - v PCSvT.
Od 20.00 bude modlitební setkání - v PCSvT.

Ve středu 4. 2. v 18.00 bude slavení Eucharistie - v PCSvT.
V 19.30 bude první setkání kuzu Alfa - v PCSvT. Úvodní přednášku na téma „Jde v životě o víc?" bude mít P. Karel Satoria, ostatní termíny a témata jednotlivých setkání jsou uvedeny na plakátech.

Ve čtvrtek 5. 2. v 8.30 bude slavení Eucharistie v Domově seniorů.
Klubíčka a setkání pro děti budou jako obvykle.
Od 16.00 bude „modlitba matek" - v PCSvT.

V pátek 6. 2. v 8.30 bude slavení Eucharistie ve Svatém Poli.
Od 16.00 do 17.30 bude příležitost ke svátosti smíření - v PCSvT.
Od 18.00 bude slavení Eucharistie (nejen) pro mládež a po ní setkání „spolča  Okouni" - v PCSvT.

V neděli 1. října setkání Manželů II výjimečně nebude. Protože začínají jarní prázdniny, bude setkání přeloženo na 22. února.

Prosíme rodiče, kteří mají zájem, aby jejich děti šly letos k prvnímu svatému přijímání, aby kontaktovali P. Karla Satoriu nebo Ludmilu Musilovou. V únoru bude schůzka s rodiči a od března začne příprava dětí.

Upozornění: vzadu v kostele je možnost si koupit zpravodaj pražské arcidiecéze (vyšlo nové číslo - na únor) a v blízké době bude ke koupi také několik kusů Katolického týdeníku. Doporučujeme objednat si tento tisk domů.

Dobře prožitý týden přejí

P. Karel Satoria  a P. Petr Blecha