Kulturní festival Dobříšské záření 2014

11.8. 2014 Autor Ludmila Musilová Komentáře Komentáře (0) Kategorie Články Hodnocení 0.00 Přečteno x1696

Srdečně Vás zveme na kulturní festival Dobříšské záření 2014, který připravují společně lidé z katolické a z evangelické farnosti v Dobříši. Program festivalu nabízí tyto akce:
Od 1. září je v Pastoračním centru sv. Tomáše možnost prohlédnout si výstavu fotografií od Hany Rysové s názvem (K) VIDĚNÍ. S autorkou výstavy se setkáme na slavnostním ukončení výstavy v neděli 5. října od 10.30 hodin (v Pastoračním centru sv. Tomáše).

V pátek 5. září v 19.30
bude festival slavnostně zahájen společenským večerem obou farností v Pastoračním centru sv. Tomáše.

Neděle 21. září je určena dětem: Na zahradě evangelické fary budou od 15.00 probíhat pro děti hry a soutěže a je pro ně připraveno divadelní představení Tři sestry a jeden prsten. Vstupné je dobrovolné.

Také mládež a dospělí diváci se mohou těšit na své „divadlo": V pátek 26. září v 19.00 zveme do evangelického kostela na divadelní hru „Labyrint světa" v provedení divadla Víti Marčíka. Doporučené vstupné je 90 Kč.

Ve čtvrtek 2. října v 19.30 zveme na setkání s hostem reportérem a fotografem Janem Šibíkem. Večer má název PŘÍBĚHY často víc než dramatické z neklidných částí světa a povídání hosta bude provázeno promítáním. V Pastoračním centru sv. Tomáše.

Festival bude zakončen v sobotu 11. října v 18.00 koncertem známého vokálně instrumentálního souboru LINHA SINGERS v zrcadlovém sále dobříšského zámku. Na programu jsou originálně interpretované lidové písně a soudobé i starší skladby vážné hudby. Vstupné pro dospělé je 150 Kč, pro děti od 5 let a pro studenty 80 Kč, pro děti do 5 let zdarma. 

Srdečně Vás zveme k návštěvě tohoto festivalu a věříme, že Vás připravený program příjemně překvapí. Přijďte a uvidíte!

 

Na Vaši účast se těší

organizátoři  festivalu DZ 2014