OZNÁMENÍ 20. 4. 2014 /Slavnost Zmrtvýchvstání

19.4. 2014 Autor Ludmila Musilová Komentáře Komentáře (0) Kategorie Oznámení na neděli Hodnocení 0.00 Přečteno x931

Dnes v neděli 20. 4. po skončení bohoslužby v Dobříši jsou všichni zváni na agape do Pastoračního centra sv. Tomáše.
Od 15.00 bude setkání Manželů I - v PCSvT.

Bohoslužby tento týden:
V pondělí 21. 4.
bude slavení Eucharistie takto: v 7.30 v kostele v Rosovicích
a v 9.00 v kostele v Dobříši. V ostatních obcích mše nebudou.

Během velikonočního oktávu bude slavena Eucharistie každý den:
Od úterka do pátku v 18.00, v sobotu ráno v 9.00 - vždy v Pastoračním centru sv. Tomáše.
Ve čtvrtek 24. 4. v 8.30 bude mše svatá také v Domově seniorů.
V pátek 25. 4. v 8.30 bude slavení Eucharistie v Rosovicích.

Program v Pastoračním centru sv. Tomáše:

Ve středu 23. 4. v 13.15 bude příprava dětí na první svaté přijímání - v PCSvT.
V 19.30 zveme na večer povídání s Ivošem Salcmanem nad fotografiemi z jeho nedávného putování po Izraeli, setkání má název ... s báglem v Izraeli po stopách Krista „ -  v PCSvT.

Ve čtvrtek 24. 4. budou klubíčka a setkání pro děti jako obvykle.
Od 15.45 bude „Modlitba matek" - v PCSvT.

Na výstavu „S KŘÍŽEM" /obrazy a drobné plastiky/, vás srdečně zvou autoři: Mirek Salcman a Tři sestry /Fanča Vandasová, Lucie Bigoni a Kateřina Šmahelová/.  Výstava probíhá v Pastoračním centru sv. Tomáše.

Farní výlet: v sobotu 17. května plánujeme farní výlet do Brandýsa nad Labem za P. Janem Houkalem a navštívíme také Starou Boleslav. Zájemci se mohou zapisovat na archy v kostele nebo se přihlásit v kanceláři v PCSvT.

Sváteční prožití velikonoční doby přejí

P. Karel Satoria a P. Petr Blecha