OZNÁMENÍ 2. 3. 2014/ 8. neděle v mezidobí

1.3. 2014 Autor Ludmila Musilová Komentáře Komentáře (0) Kategorie Oznámení na neděli Hodnocení 0.00 Přečteno x735

Dnes 2. 3. zveme děti na karneval, který bude v 15.00 v PCSvT.

V pondělí 3. 3. od 14.30 bude přednáška pro seniorky v rámci setkání při čaji a knihovna. Od 20.00 bude modlitební setkání - v PCSvT. (Doporučujeme: na TV Noe bude ve 20.00 další díl diskusního pořadu „Jde o život").

5. 3. je popeleční středazačátek postní doby a den přísného půstu. Slavení Eucharistie a udělování popelce bude v 18.00 v kostele v Dobříši a také v 18.00 Rosovicích. (Upozornění: V neděli se pak v Dobříši ani v Rosovicích popelec udělovat už nebude).

Ve čtvrtek 6. 3. v 8.30 bude slavení Eucharistie v Domově seniorů. Klubíčka a setkání pro děti budou jako obvykle.
Od 15.45 bude „modlitba matek" - v PCSvT.

V pátek 7. 3. v 8.30 bude slavení Eucharistie ve Svatém Poli. Od 16.00 do 17.30 bude příležitost ke svátosti smíření a v 18.00 bude slavení Eucharistie - v PCSvT. Od 19.00 bude setkání mládeže „Okouni" - v PCSvT.

V neděli 9. 3. je 1. neděle postní. V Dlouhé Lhotě a ve Svatém Poli se bude po slavení Eucharistie také udělovat popelec. V 15.30 bude setkání „Manželů II" -  v PCSvT.

Pozvánka: od 13. března budou probíhat kurzy Alfa - praktický úvod do křesťanské víry. Můžete pozvat své přátele a známé, kteří by měli zájem seznámit se s křesťanstvím. Informace najdete na nástěnkách, v letáčcích a na webových stránkách farnosti.

Výhledově: od 12. března začne postní seminář s názvem „Kdy jde o život" (4 přednášky). Jsou pozváni členové integrovaného záchranného systému (instruktor URNy, vyjednávač, záchranář a psycholog se zaměřením na krizovou intervenci) a budou hovořit o tom, jak pomoci člověku v krizové situaci. Přednášky jsou vždy
ve středu od 19.30 v PCSvT.

Dobře prožitý týden přejí

P. Karel Satoria  a  P. Petr Blecha